Kaligrafinis tekstų rašymas

 • KALIGRAFINIS TEKSTŲ RAŠYMAS

  Ranka rašytas raštas niekada nenukonkuruos spausdinto teksto. Šiandien yra begalė galimybių atspausdinti tekstus įvairiausiais šriftais, tačiau kaligrafija - plunksna ir tušu dailyraščiu užrašytas tekstas - iki šiol labai vertinama. Svarbūs sveikinimai, dedikacijos, kuriuos siunčia šalių vadovai vieni kitiems, vis dar užrašomi ranka. Tai laikoma aukščiausiu pagarbos ženklu. Save gerbiančios verslo įmonės partnerius ar klientus taip pat sveikina tik ranka rašytais tekstais.

  Norėdami pagerbti jums brangiausius žmones - įteikite jiems plunksna kaligrafiškai užrašytus sveikinimus. Jums reikėtų tik atnešti norimą tekstą ir mūsų dailininkės juos užrašys. "Artmanijoje" rasite ir nemažą sveikinimo tekstų pasirinkimą: eiliuoti sveikinimai, žinomų žmonių citatos, auksinės mintys, padės jums apsispręsti ko norite palinkėti savo artimiesiems.

  Kaligrafiškai užrašome: sveikinimus, kvietimus, padėkas, stalo korteles, susėdimo planus, meniu, įrašus albumuose, įvairius užrašus ant medinių bei kartoninių daiktų, Užrašome bei apipavidaliname inicialus.

  Kaligrafinio teksto rašymo kainos:

  1 eilutė (kam, nuo ko) - 1 Eur

  2 eilutės - 1,80 Eur 

  3 eilutės - 3 Eur

  4 eilutės - 4 Eur

  Kiekviena papildoma eilutė - 0,50 Eur

  Vardo rašymas ant stalo kortelių - 0,10 Eur 

  Rašymas ant pergamento - 4 eilutės - 5 Eur

  Teksto rašymo kainos gali keistis priklausomai nuo teksto sudėtingumo bei apimties. 

   

  “Artmanija” taip pat suteikia galimybę ir patiems išmokti kaligrafijos pradmenų. Užsiėmimo metu supažindiname su pagrindinėmis šios kaligrafijos priemonėmis, mokome rašyti plunksna, koponuoti tekstą.

  Prekių nėra.