ARTMANIJA PASLAUGOS

 • ARTmanijos parduotuvėje galite ne tik gauti profesionalę konsultaciją dekoravimo klausimais, užsirašyti į rankdarbių kursus, įsigyti kokybiškų priemonių rankdarbiams, meniškų dovanėlių, rankų darbo atvirukų ar pergamentų, jums suteiksime ir įvairiausių paslaugų:

  Plunksna kaligrafiškai užrašysime sveikinimus, kvietimus, stalo korteles. Turime sukaupę daugybę prasmingų tekstų, iš kurių tikrai galėsite išsirinkti sau patinkantį.

  Supakuosime dovanas. Įsigytas pas mus ar atsineštas dovanas galime meniškai supakuoti. Tam naudojame išskirtines priemones. Kiekviena dovana surišama su didele meile ir dėmesiu, tam, kad žmogus gavęs jūsų atneštą dovaną būtų tikrai sužavėtas ir pamalonintas. Net ir nedidelis niekutis gražiai įpakuotas tampa vertinga dovana.

  Dekoruosime jūsų pasirinktą ar turimą daiktą pagal jūsų norus. Tai gali būti bet koks interjero aksesuaras, pritaikytas prie jūsų namų interjero, ar dovanų dėžutė su asmenišku tekstu. Išsakykite savo norus ir mes jums patarsime.

  Padarysime ar dekoruosime jūsų prekių bei dovanų pakuotes. Pas mus galite užsakyti norimo dydžio medinių ar kartoninių dėžučių jūsų prekių reprezentacijai. Jei pageidausite, tas dėžutes galėsime dekoruoti jums priimtinu būdu. Tai gali būti tik jūsų logotipo uždėjimas ar pilnas dekoras. Tegu Jūsų gaminiai įsikuria reprezentacinėje, rankų darbo pakuotėje! Dėl didesnių kiekių būtina derinti gerokai iš anksto. 

  Išnuomosime įvairiausią rekvizitą, skirtą jūsų šventės dekorui ar fotosesijoms.